Mesaj gönder
Ana sayfa

Jiangsu Senyilu Metal Material Co., Ltd. şirket Profili

şirket Profili

Jiangsu Senyilu Metal Material Co., Ltd esas olarak teneke ürünler, siyah hadde levhaları bobinleri ve daha fazlasının üretimi, işlenmesi ve dağıtımı ile uğraşmaktadır.2013 yılında kurulduk, 100+ personel, endüstriyel çelik alanında 9+ yıllık servis deneyimi, Çin'de 40+ büyük fabrika ve işbirliği ortağı, yurt içi ve yurt dışı pazarda 60.000+ müşteri, 25.000+ m² tozsuz atölye, 4000, Yılda 000'den fazla MT üretim, yıllık 10 milyar ABD Doları ciro, Çin'deki En İyi 100 özel işletme sıralamasında, 15'ten fazla bağlı şirket ve Çin'in kıyı bölgesine yayılmış işleme merkezleri, Şanghay Limanı, Tianjin Limanı, Guangzhou Limanı'na 1 saatte ulaşıyor, bu Global değerli müşterilerimiz için kaliteli, en verimli teslimatı ve güvenilir işbirliğini bu şekilde sürdürüyoruz.

 

Çin Jiangsu Senyilu Metal Material Co., Ltd. şirket Profili 0Çin Jiangsu Senyilu Metal Material Co., Ltd. şirket Profili 1

Çin Jiangsu Senyilu Metal Material Co., Ltd. şirket Profili 2Çin Jiangsu Senyilu Metal Material Co., Ltd. şirket Profili 3

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Biz esas olarak çelik işleme ve ticaret işleriyle uğraşan bir Grup şirketiyiz, 2013 yılında kurulduk, 100'den fazla personelimiz, endüstriyel çelik için 9 yıldan fazla hizmet deneyimimiz, Çin'de 10'dan fazla büyük fabrika ve işbirliği ortağımız, yurt içi ve yurt dışında 60.000'den fazla müşterimiz var. yurtdışı pazarı, 25.000+ m² tozsuz atölye, yılda 4000.000+ MT üretim, 10 milyar ABD Doları yıllık ciro, Çin'deki en büyük 100 özel kuruluş sıralaması, Çin'in tüm kıyı bölgesine yayılmış 15'ten fazla yan şirket ve işleme merkezi, Şangay Limanı, Tianjin Limanı, Guangzhou Limanı'na 1 saatte ulaşıyoruz; küresel değerli müşterilerimiz için kaliteli, en verimli teslimatı ve güvenilir işbirliğini bu şekilde sürdürüyoruz.1980'lerden bu yana 35 yılı aşkın bir süredir çelik işleme ve ticaret işiyle uğraşıyoruz; en iyi hizmet ve en rekabetçi fiyat, bizi bugün yapan en büyük avantajlarımızdan biridir!

 

Geçmişi gözden geçirin, dikkate değer bir başarı elde ettik.Geleceğe umutla bakıyor, başarıya olan güvenimiz tam.Gelecekteki gelişimde, iç yönetim sistemini geliştireceğiz, yeteneklerin emilimini ve yetiştirilmesini artıracağız, kaynak tahsisini optimize edeceğiz ve iş geliştirme alanının çeşitlendirilmesini aktif olarak teşvik ederek geleneksel çelik ticareti işletmesini demir çelik lojistiğine dönüştüreceğiz. İşletmelerin temel rekabet gücünü artırmak için hizmet kuruluşu.


Gelecekteki iş geliştirme planlarında grup, iç yönetim mekanizmasını daha da geliştirecek, yeteneklerin emilimini ve eğitimini artıracak, kurumsal kaynak tahsisini optimize etmek için büyük çaba gösterecek, güçlü bir yetenek satış sistemi yaratacak ve sonuçta yerel çelik işletmeleri arasındaki rekabet gücünü artıracak. .Grup daha iyi bir gelecek yaratmak için eski ve yeni ortaklarla birlikte çalışacak!

video
<-Video Images->
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

İhracatçı

Şirket ticaret

Satıcı

Markalar : SYL

No. Çalışanları : >100

Yıllık satış : 12,000,000-13,000,000

Yıl kurulan : 2013

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Jiangsu Senyilu Metal Material Co., Ltd. Sertifikalar Çin Jiangsu Senyilu Metal Material Co., Ltd. Sertifikalar